
Фреза Freud D15.8 l12.7 L54.9 d6 кромкова калювальна (34-10006)
1 588,80 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud D15.8 l12.7 L54.9 d6 кромальна калювальна (34-10006) Комплектація:Фреза Freud 34-10006 D15.8 l12.7 L54.9 крайкова калювальна
Характеристики: Артикул — 34-10006.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 15.8 мм. Підшипник — Нижній підшипник.підшипник (d x D x l) — 4.6х7х5 мм.Д фрези (L) — 549. мм. Довжина різу (h) — 12.7 мм. Родіус (R) — 1.6 мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 24000 об.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика Microsoft — 30.0 мм.Тип сталі — Твердий сплав.Страна торгової марки — Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-10006 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 15.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 54.9 мм |
| Довжина хвостовика | 30.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | На дереві |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Підшипник (d x D x l) | 4.6х12.7х5 мм |
| Радіус (R) | 1.6 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 588,80 ₴










