Фреза Freud D15.8 l12.7 L54.9 кромкова каловична Фреза Freud D15.8 l12.7 L54.9 крайкова калювальна Купити Фреза Freud D15.8 l12.7 L54.9 крайкова калузькова Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Freud D15.8 l12.7 L54.9 крайкова калівна
Характеристики: Артикул — 34-10008.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 15.8 мм. Довжина фрези (L) — 54.9 мм. Довжина різу (h) — 12.7 мм. Роус (R) — 1.6 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-10008 |
| Діаметр фрези (D) | 15.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 54.9 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 1.6 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 581,60 ₴



