
Фреза Freud D16.7 l12.7 L54.9 крайкова калювальна (34-10108)
1 560 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud D16.7 l12.7 L54.9 крайкова калювальна (34-10108) Фреза Freud D16.7 l12.7 L54.9 крайкова калювальна використовується для оброблення деревини та деревних матеріалів. Онсастка призначена для формування крайки. Для цього фреза обладнана ножами з внутрішнім вигином. Ножі виготовлені зі спеціального твердого сплаву, який забезпечує тривалий термін експлуатації інструмента та стійкість до високих фізичних та інших навантажень. Корпус відлитий із вуглецевої сталі та покритий спеціальним тефлоновим напиленням. Таке покриття запобігає налипанню на фрезу смол та інших речовин. Купити Фреза Freud D16.7 l12.7 L54.9 крайкова калювальна (34-10108) Ви можете зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Freud D16.7 l12.7 L54.9 крайкова калівкова (34-10108)
Характеристики: Артикул — 34-10108.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 16.7 мм. Довжина фрези (L) — 54.9 мм. Довжина різу (h) — 12.7 мм Piус (R) — 2.0 мм. (Z) — 2.Тип сталі — Твердий сплав.трана торгової марки — Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-10108 |
| Діаметр фрези (D) | 16.7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 54.9 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 2.0 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴






