Фреза Freud D18.15 l12.7 L54.9 для зняття фасок Фреза Freud D18.15 l12.7 L54.9 для зняття фасок Купити Фреза Freud D18.15 l12.7 L54.9 для зняття фасок Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D18.15 l12.7 L54.9 для зняття фасок
Характеристики: Арикул — 40-10008.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова конусна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 18.15 мм. Довжина фрези (L) — 54.9 мм. Довжина різу (h) — 12.7 мм Град (O) — 15.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 40-10008 |
| Градуси (O) | 15 |
| Діаметр фрези (D) | 18.15 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 54.9 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴



