
Фреза Freud 40-10006 D18.15 l12.7 L54.9 для зняття фасок
1 545,60 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud 40-10006 D18.15 l12.7 L54.9 для зняття фасок Фреза Freud 40-10006 D18.15 l12.7 L54.9 для зняття фасок Купити Фреза Freud 40-10006 D18.15 l12.7 L54.9 для зняття фасок Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud 40-10006 D18.15 l12.7 L54.9 для зняття фасок
Характеристики: Артикул — 40-10006.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова конусна.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 18.15 мм. Довжина фрези (L) — 54.9 мм. Довжина різа (h) — 12.7 мм Градси (O) — 15.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 40-10006 |
| Градуси (O) | 15 |
| Діаметр фрези (D) | 18.15 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 54.9 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 545,60 ₴


