Фреза Freud D12.7 l12.7 L57 ластівчин хвіст Фреза Freud D12.7 l12.7 L57 ластівчин хвіст Купити Фреза Freud D12.7 l12.7 L57 ластівчин хвіст Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D12.7 l12.7 L57 ластівчин хвіст
Характеристики: Артикул — 22-11212.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Ластівчин хвіст.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 12.7 мм. Довжина фрези (L) — 57.0 мм. Довжина різа - 12.7 мм Градси (O)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22-11212 |
| Градуси (O) | 14 |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 57.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Ластівчин хвіст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 552,80 ₴




