
Фреза Freud 04-14906 D16 l19 L51 пазова пряма
1 528,80 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud 04-14906 D16 l19 L51 пазова пряма корпуслектація:Фреза Freud 04-14906 D16 l19 L51 пазова пряма
Характеристики: Артикул — 04-14906.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 16.0 мм. Довжина фрези (L) — 51.0 мм. Довжина різу (h) — 19.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 04-14906 |
| Діаметр фрези (D) | 16.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 19.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 51.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 528,80 ₴



