Фреза Freud D14 l19 L56 пазова пряма Фреза Freud D14 l19 L56 пазова пряма Купити Фреза Freud D14 l19 L56 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D14 l19 L56 пазова пряма
Характеристики: Артикул — 04-14308.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 14.0 мм. Довжина фрези (L) — 56.0 мм. Довжина різа (h) — 19.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 04-14308 |
| Діаметр фрези (D) | 14.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 19.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 56.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520,40 ₴




