Фреза Freud D10 l31.8 L69 пазова пряма Фреза Freud D10 l31.8 L69 пазова пряма Купити Фреза Freud D10 l31.8 L69 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D10 l31.8 L69 пазова пряма
Характеристики: Артикул — mm-11008.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 10.0 мм. Довжина фрези (L) — 69.0 мм. Довжина різу (h) — 31.8 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | mm-11008 |
| Діаметр фрези (D) | 10.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 31.8 мм |
| Довжина фрези (L) | 69.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 514,40 ₴



