Фреза Freud D19 l12.7 L55.2 кромальна каложева Фреза Freud D19 l12.7 L55.2 кромкова каломовна Купить Фреза Freud D19 l12.7 L55.2 кромкова калювальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D19 l12.7 L55.2 крайкова калювальна
Характеристики: Артикул — 34-10408.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 19.0 мм. Довжина фрези (L) — 55.2 мм. Довжина різу (h) — 12.7 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-10408 |
| Діаметр фрези (D) | 19.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 55.2 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 3.2 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 507,20 ₴



