Фреза Freud D2 l6.3 L44.5 пазова пряма Фреза Freud D2 l6.3 L44.5 пазова пряма Купити Фреза Freud D2 l6.3 L44.5 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D2 l6.3 L44.5 пазова пряма
Характеристики: Артикул — 04-09706.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Павовна пряма.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 2.0 мм. Довжина фрези (L) — 44.5 мм. Довжина різу (h) — 6.3 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 04-09706 |
| Діаметр фрези (D) | 2.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 6.3 мм |
| Довжина фрези (L) | 44.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 462,80 ₴




