Фреза Freud 04-11908 D8 l31.8 L70 пазова пряма корпуслектація:Фреза Freud D8 l31.8 L70 пазова пряма
Характеристики: Артикул — 04-11908.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 8.0 мм. Довжина фрези (L) — 70.0 мм. Довжина різу (h) — 31.Враження фрези — RH.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 04-11908 |
| Обертання фрези | RH |
| Діаметр фрези (D) | 8.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 31.8 мм |
| Довжина фрези (L) | 70.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 405,20 ₴








