Фреза Freud D9.5 l13.1 L58.8 крайкова пряма Фреза Freud D9.5 l13.1 L58.8 крайкова пряма Купити Фреза Freud D9.5 l13.1 L58.8 крайкова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Freud D9.5 l13.1 L58.8 крайкова пряма
Характеристики: Артикул — 42-10208.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихіткова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 9.5 мм. Довжина фрези (L) — 58.8 мм. Довжина різа (h) — 13.1 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42-10208 |
| Діаметр фрези (D) | 9.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 13.1 мм |
| Довжина фрези (L) | 58.8 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 368 ₴




