Фреза Freud D6 l19 L57 крайкова пряма Фреза Freud D6 l19 L57 крайкова пряма Купити Фреза Freud D6 l19 L57 крайкова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Freud D6 l19 L57 крайкова пряма
Характеристики: Арикул — 26-10006.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 6.0 мм. Довжина фрези (L) — 57.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 26-10006 |
| Діаметр фрези (D) | 6.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 57.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 352,40 ₴



