
Фреза Freud D12.7 l10 L44.5 пазова галява V-подібна
1 338 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud D12.7 l10 L44.5 пазова галява V-подібна Фреза Freud D12.7 l10 L44.5 пазова галова V-подібна Купити Фреза Freud D12.7 l10 L44.5 пазова галтельна V-подібна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D12.7 l10 L44.5 пазова галяна V-подібна
Характеристики: Артикул — 20-10408.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Прізова V-подібна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 12.7 мм. Довжина фрези (L) — 44.5 мм. Довжина різу (h) — 10.0 ммГрад (O. 90.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20-10408 |
| Градуси (O) | 90 |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 10.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 44.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 338 ₴



