Фреза Freud D8 l19 L75 крайкова пряма Фреза Freud D8 l19 L75 крайкова пряма Купити Фреза Freud D8 l19 L75 крайкова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D8 l19 L75 крайкова пряма
Характеристики: Арикул — 26-10008.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 8.0 мм. Довжина фрези (L) — 75.0 мм. Довжина різу (h) — 19.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 26-10008 |
| Діаметр фрези (D) | 8.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 19.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 75.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 345,20 ₴



