Фреза Freud D12 l9 L46 пазова галтельна Фреза Freud D12 l9 L46 пазова галювальна Купити Фреза Freud D12 l9 L46 пазова галтельна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D12 l9 L46 пазова галювальна
Характеристики: Артикул — 18-10808.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова галява.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 12.0 мм. Довжина фрези (L) — 46.0 мм. Довжина різу (h) — 9.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 18-10808 |
| Діаметр фрези (D) | 12.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 9.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 46.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 6.0 мм |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280,40 ₴




