Фреза Freud D12.7 l12.7 L47.5 ластівчин хвіст Фреза Freud D12.7 l12.7 L47.5 ластівчин хвіст Купити Фреза Freud D12.7 l12.7 L47.5 ластівчин хвіст Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D12.7 l12.7 L47.5 ластівчин хвіст
Характеристики: Артикул — 22-10408.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Ластівчин хвіст.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 12.7 мм. Довжина фрези (L) — 47.5 мм. Довжина різу (h) — 12.7 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22-10408 |
| Градуси (O) | 14 |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 47.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Ластівчин хвіст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 272 ₴




