
Фреза Freud 22-10406 D12.7 l12.7 L47.5 ластівчин хвіст
1 257,60 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud 22-10406 D12.7 l12.7 L47.5 ластівчин хвіст Фреза Freud 22-10406 D12.7 l12.7 L47.5 ластівчин хвіст Купити Фреза Freud 22-10406 D12.7 l12.7 L47.5 ластівчин хвіст Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза, Freud, 22-10406, D12.7, l12.7, L47.5, ластівчин, хвіст,
Характеристики: Артикул — 22-10406.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Ластівчин хвіст.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 12.7 мм. Довжина фрези (L) — 47.5 мм. Довжина різа (h) — 12.7 ммГрадси (O)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22-10406 |
| Градуси (O) | 14 |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 47.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Ластівчин хвіст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 257,60 ₴



