
Фреза Freud 22-10206 D9.5 l9.5 L47.6 ластівчин хвіст
1 219,20 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud 22-10206 D9.5 l9.5 L47.6 ластівчин хвіст Фреза Freud 22-10206 D9.5 l9.5 L47.6 ластівчин хвіст Купити Фреза Freud 22-10206 D9.5 l9.5 L47.6 ластівчин хвіст Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud 22-10206 D9.5 l9.5 L47.6 ластівчин хвіст
Характеристики: Артикул — 22-10206.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Ластівчин хвіст.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 9.5 мм. Довжина фрези (L) — 47.6 мм. Довжина різа (h) — 9.5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22-10206 |
| Градуси (O) | 9 |
| Діаметр фрези (D) | 9.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 9.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 47.6 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Ластівчин хвіст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 219,20 ₴



