Фреза пазова пряма обгінна з нижнім підшипником СМТ 906.096.11Комплектація:СМТ 906.096.11
Характеристики: Арикул — 90609611.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 9.5 мм. Довжина фрези (L) — 55.5 мм. Довжина різання (h) — 25.4 мм.Колікість зубців (Z) — 2.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90609611 |
| Діаметр фрези (D) | 9.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 25.4 мм |
| Довжина фрези (L) | 55.5 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 889 ₴





