Фреза пазова коротка СМТ 811.127.11Комплектація: Фреза пазова коротка СМТ 811.127.11
Характеристики: Артикул — 81112711.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова пряма, Пазова двозуба.Діаметр хвостовика (d) — 6.35 мм.Діаметр фрези (D) — 12.7 мм. Довжина фрези (L) — 57.2 мм. Довжина різу (h) — 19.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 81112711 |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.35 мм |
| Довжина різу (h) | 19.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 57.2 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма, Пазова двозуба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 889 ₴









