Фреза пазова СМТ 711.090.11 коротка комплектація: Фреза пазова коротка СМТ 711.090.11
Характеристики: Арикул — 71109011.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова двозуба, Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 9.0 мм. Довжина фрези (L) — 48.0 мм. Довжина різу (h) — 20.0 мм.Колі зубців (Z) — 2.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71109011 |
| Діаметр фрези (D) | 9.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 20.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 48.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова двозуба, пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 881 ₴









