Фреза пазова V-подібна 90 СМТ 715.060.11Комплектація:СМТ 715.060.11
Характеристики: Арикул — 71506011.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова V-подібна.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 6.0 мм. Довжина фрези (L) — 38.1 мм. Довжина різу (h) — 8.0 мм. Грізи (O).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71506011 |
| Градуси (O) | 90 |
| Діаметр фрези (D) | 6.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 8.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 38.1 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 852 ₴





