Фреза пальчикова пазова СМТ 914.095.11Комплектація:СМТ 914.095.11
Характеристики: Арикул — 91409511.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова галява.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 9.5 мм. Довжина різу (h) — 6.4 мм. Родіус (R) — 4.75 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 91409511 |
| Діаметр фрези (D) | 9.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 6.4 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 4.75 мм |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 801 ₴




