Фреза ластівчин хвіст СМТ 818.142.11Комплектація:СМТ 818.142.11
Характеристики: Арикул — 81814211.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Ластівчин хвіст.Діаметр хвостовика (d) — 6.35 мм.Діаметр фрези (D) — 14.2 мм. Довжина фрези (L) — 50.8 мм. Довжина різу (h) — 9.5 мм. Град (O) — 14.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 81814211 |
| Градуси (O) | 14 |
| Діаметр фрези (D) | 14.2 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.35 мм |
| Довжина різу (h) | 9.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 50.8 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Ластівчин хвіст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 801 ₴








