Фреза ластівчин хвіст СМТ 718.127.11Комплектація:СМТ 718.127.11
Характеристики: Артикул — 71812711.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Ластівчин хвіст.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 12.7 мм. Довжина фрези (L) — 52.4 мм. Довжина різу (h) — 12.7 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71812711 |
| Градуси (O) | 14 |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 52.4 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Ластівчин хвіст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 801 ₴








