Фреза для вибірки паза СМТ 801.818.11 під петлі Комплектація: Фреза для вибірки паза СМТ 801.818.11 під петлі
Характеристики: Арикул — 80181811.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Для дверних петель (свердло Форстнера).Діаметр хвостовика (d) — 12.7 мм. Діаметр фрези (D) — 31.7 мм. Довжина фрези (L) — 63.0 мм. Довжина різу (h) — 5.7 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 80181811 |
| Діаметр фрези (D) | 31.7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12,7 мм |
| Довжина різу (h) | 5.7 мм |
| Довжина фрези (L) | 63.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Для дверних петель (свердло Форстнера) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 775 ₴




