Фреза фаскова комбінована СМТ 721.045.11Комплектація: СМТ 721.045.11
Характеристики: Арикул — 72104511.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — лімкова конусна.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 12.0 мм. Довжина різу (h) — 12.7 мм. Градси (O) — 45.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 72104511 |
| Градуси (O) | 45 |
| Діаметр фрези (D) | 12.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 730 ₴



