Фреза для зняття фаски СМТ 904.240.11Комплектація: СМТ 904.240.11
Характеристики: Арикул — 90424011.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — лімкова конусна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 26.0 мм. Довжина фрези (L) — 44.5 мм. Довжина різу (h) — 12.7 мм Градси (O) — 30.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90424011 |
| Градуси (O) | 30 |
| Діаметр фрези (D) | 26.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 44.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 685 ₴



