Свердла наскрізні ззенкером CMT (378.072.11) Свердла наскрізні ззенкером CMT (378.072.11). Свердла ззенкерами CMT серії 378 HW застосовуються для свердління та з'єднання наскрізних отворів. Купити Свердла наскрізні ззенкером CMT (378.072.11) Ви можете зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Светрла наскрізні ззенкером CMT (378.072.11)
Характеристики: Артикул — 37807211.Бренд — CMT. Призначення — ДСП, МДФ, для дерева.Діаметр хвостовика (d) — 10.0 мм.Діаметр фрези (D) — 7.0 мм. Довжина фрези (L) — 70.0 мм. Якість зубців (Z) — 2+2.Тип сталисти — H.Страна торгової марки — Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 37807211 |
| Діаметр фрези (D) | 7.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 70.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2+2 |
| Призначення | ДСП, МДФ, для дерева |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | HW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 458 ₴



