Свердло непрохідне ззенкером CMT D10 d10 L57.5 h12 (376.100.12) Свердло непрохідне ззенкером CMT D10 d10 L57.5 h12 (376.100.12) виготовлені з високоміцної сталі для свердління глухих отворів у твердій деревині, деревних матеріалах, пластику та ламінатах. Завдяки наявності зенкера істотно підвищується рівень точності оброблення й чистота отвору. Свердло обладнане 2+2 різальними гранями та 2 спіралями. Його довжина становить 57.5 мм. Хвостовик циліндричний із фаскою діаметром 10 мм. Висота різу свердла становить 12 мм. Спіраль покрита чорним або жовтогарячим захисним покриттям, що дає змогу істотно збільшити термін експлуатації інструмента. Купити Свердло непрохідне ззенкером CMT D10 d10 L57.5 h12 (376.100.12) Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Свердло непрохідне ззенкером CMT D10 d10 L57.5 h12 (376.100.12)
Характеристики: Артикул — 37610012.Бренд — CMT. Призначення — МДФ, для дерева, ламінату, ДСП, за пластиком.Бренд — CMT.Тип фрези — Для присадкових станків.Діаметр хвостовика (d) — 10.0 мм. Діаметр фрези (D) — 10.0 мм фрези (L) — 57.5 мм.Джина (h) - 12.0 мм. Обертання фрези — Ліве.Кількість зубів (Z) — 2+2.Тип сталі — HM.Пристрана торгової марки — Італія. Особливості — Свердло ззенкером.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 37610012 |
| Обертання фрези | Ліве |
| Діаметр фрези (D) | 10.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 57.5 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2+2 |
| Призначення | МДФ, для дерева, ламінату, ДСП, для пластику |
| Особливості | Свердло ззенкером |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Для присадкових верстатів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 379 ₴


