Фреза для тримера СМТ 743.060.11Комплектація: Фреза для тримера СМТ 743.060.11
Характеристики: Арикул — 74306011.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Для тримера.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 4.5 мм. Довжина різу (h) — 6.0 мм.Градси (O) — 7.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 74306011 |
| Градуси (O) | 7 |
| Діаметр фрези (D) | 4.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 6.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Для тримера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 308 ₴




