Фреза для тримера СМТ 843.063.11Комплектація:СМТ 843.063.11
Характеристики: Арикул — 84306311.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Для тримера.Діаметр хвостовика (d) — 6.35 мм.Діаметр фрези (D) — 6.35 мм. Довжина фрези (L) — 38.1 мм.Дліна різання (h) — 6.35 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 84306311 |
| Градуси (O) | 7 |
| Діаметр фрези (D) | 6.35 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.35 мм |
| Довжина різу (h) | 6.35 мм |
| Довжина фрези (L) | 38.1 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Для тримера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 239 ₴




