Фреза СМТ для свердлильноприсадкових верстатів, глухих 312.060.11 Фреза СМТ для свердлильноприсадкових станків, глухих 312.060.11 Купити Фреза СМТ для свердлильноприсадкових станків, 120 312.060.11 Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза СМТ для свердлильноприсадкових верстатів, глянцевих 312.060.11
Характеристики: Артикул — 31206011.Бренд — CMT. Призначення — ДСП, за ламінату, для дерева, для пластику.Тип фрези — Для присадкових станків.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 6.0 мм. Довжина фрези (L) — 58.0 мм. Довжина (h) — 30.0 мм. фрези - Правое.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика дата — 20.0 мм.Тип сталі — HM.трана торгової марки — Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 31206011 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 6.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 58.0 мм |
| Довжина хвостовика | 20.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | ДСП, по ламінату, для дерева, по пластику |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Для присадкових верстатів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 228 ₴



