Свердло для свердлильно присадкових верстатів CMT D5.55 d10 L70 h35 (314.055.12) Свердло для свердлильно присадкових верстатів CMT D5.55 d10 L70 h35 (314.055.12) розроблене для висвердлювання наскрізних отворів у твердих породах деревини, деревних матеріалах, пластику та ламінате. Використовується на свердлильно присадкових верстатах. Ідеально для всіх матеріалів. Свердло обладнане двома різальними гранями та 2 зубами. Хвостовик циліндричний із фаскою. Спіраль свердла покрита чорним або оранжевим захисним покриттям. Твердосплавна напайка з лезом, точно розміщеним по центру. Довжина фрези 70 мм. Вона обладнана циліндричним хвостовиком із фаскою завдовжки 26 мм і діаметром 10 мм. Довжина робочої частини становить 35 мм, а її діаметр — 5.55 мм. Купити Свердло для свердлильно присадкових верстатів CMT D5.55 d10 L70 h35 (314.055.12) Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Свердло для свердлильно присадкових верстатів CMT D5.55 d10 L70 h35 (314.055.12)
Характеристики: Артикул — 31405512.Бренд — CMT. Призначення — ДСП, за пластиком, МДФ, для дерева, ламінату.Бренд — CMT.Тип фрези — Для присадкових станків.Діаметр хвостовика (d) — 10.0 мм. Діаметр фрези (D) — 5.55 мм фрези (L. 70.0 мм.Діна (h) - 35.0 мм. Обертання фрези — Ліве.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика Галактики — 26.0 мм.Тип сталі — HM.Страна торгової марки — Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 31405512 |
| Обертання фрези | Ліве |
| Діаметр фрези (D) | 5.55 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10.0 мм |
| Довжина різу (h) | 35.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 70.0 мм |
| Довжина хвостовика | 26.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | ДСП, по пластику, МДФ, для дерева, ламінату |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Для присадкових верстатів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 142 ₴


