
Фреза для меблевої петлі d10 D32 z2 h30 СМТ 537.320.31 (Свердло Форстнера)
818 ₴
- В наявності
- Код: 10023
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза для меблевої петлі СМТ 537.320.31 (Свердло Форстнера) Комплектація: Фреза для меблевої петлі СМТ 537.320.31 (Свердло Форстнера)
Характеристики: Артикул — 53732031.Бренд — CMT. Призначення — за ламінату, ДСП, МДФ, для дерева.Тип фрези — Для меблевої петелі (свердло Форстнера).Діаметр хвостовика (d) — 10.0 мм.Діаметр фрези (D) — 32.0 мм. Враження фрези — праве.Макс. Допустимі оберти — допустимі оберти — 18000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика 81.0 мм.Тип сталі — SP.Страна торгової марки — Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 53732031 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 32.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10.0 мм |
| Довжина хвостовика | 30.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 18000 об./хв |
| Призначення | по ламінату, ДСП, МДФ, для дерева |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | SP |
| Тип фрези | Для меблевої петелі (свердло Форстнера) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 818 ₴


