Свердло CMT Xtreme для свердлильно присадкових верстатів D5 d10 L70 h35 (314.050.41) Компанія CMT представляє нову серію непрохідних свердел із суцільного твердосплаву, виготовлених із високоякісного загартованого сплаву фірми Ceratizit з Люксембурга. Ці свердла дають змогу здійснити кілька технічних завдань: Унікальний нахил нижньої частини свердла з негативними різальними краями дає, в кінцевому підсумку, найкращий результат оброблення та чисті отвори. Центральне лезо з точним розміщенням у центрі. Глибокі канавки, що йдуть до середини свердла, дають змогу зменшити опір під час роботи. Спеціальна конструкція леза гарантує можливість багаторазового заточування. Ідеальні для твердої деревини та важких в обробці матеріалів, як-от ДСП, МДФ, шпоновані матеріали. Використовується на свердлильноприсадкових верстатах і верстатах із CNC. Свердло CMT Xtreme для свердлильно присадкових верстатів D5 d10 L70 h35 (314.050.41) призначене для висвердлювання непрохідних отворів у твердій деревині, дерев'яних матеріалах, пластику та ламінаті. Використовується на свердлильно присадкових верстатах. Ідеально для всіх матеріалів. Свердло обладнане двома різальними гранями та 2 негативно вигнутими зубами. Хвостовик циліндричний із фаскою. Купити Свердло CMT Xtreme для свердлильно присадкових верстатів D5 d10 L70 h35 (314.050.41) Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Свердло CMT Xtreme для свердлильно присадкових верстатів D5 d10 L70 h35 (314.050.41)
Характеристики: Артикул — 31405041.Бренд — CMT. Призначення — ДСП, МДФ, для дерева, ламінату.Бренд — CMT.Тип фрези — Для присадкових станків.Діаметр хвостовика (d) — 10.0 мм. Діаметр фрези (D) — 5.0 мм фрези (L.0 мм Довжина різу (h) — 35.0 мм. Обертання фрези — Праве.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика Image — 26.0 мм.Тип сталі — HM.Пристрана торгової марки — Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 31405041 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 5.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10.0 мм |
| Довжина різу (h) | 35.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 70.0 мм |
| Довжина хвостовика | 26.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | ДСП, МДФ, для дерева, ламінату |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Для присадкових верстатів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 798 ₴


