Свердло CMT для свердлильно присадкових верстатів D6 d10 L57.5 h18 (361.060.11) Свердло CMT для свердлільно присадкових верстатів D6 d10 L57.5 h18 (361.060.11) призначене для висвердлювання непрохідних отворів у твердій деревині, деревних матеріалах, пластику та ламінате. Використовується на свердлильно присадкових верстатах. Ідеально для всіх матеріалів. Свердло обладнане двома різальними гранями та 2 негативно вигнутими зубами. Хвостовик циліндричний із фаскою. Купити Свердло CMT для свердлильно присадкових верстатів D6 d10 L57.5 h18 (361.060.11) Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Свердло CMT для свердлильно присадкових верстатів D6 d10 L57.5 h18 (361.060.11)
Характеристики: Артикул — 36106011.Бренд — CMT. Призначення — ДСП, пластику, МДФ, для дерева, ламінату.Бренд — CMT.Тип фрези — Для присадкових станків.Діаметр хвостовика (d) — 10.0 мм. Діаметр фрези (D) — 6.0 мм. фрези (L. 57.5 мм. 18.0 мм. Обертання фрези — Праве.Кількість зубів (Z) — 2. Довжина хвостовика$ — 34.0 мм.Тип сталі — HM.Пристрана торгової марки — Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 36106011 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 6.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10.0 мм |
| Довжина різу (h) | 18.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 57.5 мм |
| Довжина хвостовика | 34.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | ДСП, по пластику, МДФ, для дерева, ламінату |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Для присадкових верстатів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 792 ₴


