
Свердло D10 d10 L70 h43 CMT для свердлильно присадкових верстатів (309.100.12)
772 ₴
- В наявності
- Код: 9997
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло CMT для свердлильно присадкових верстатів D10 d10 L70 h43 (309.100.12) Свердло CMT для свердлильно присадкових верстатів D10 d10 L70 h43 (309.100.12) розроблене для висвердлювання непрохідних отворів у твердих породах деревини, деревних матеріалах, пластику та ламінате. Використовується на свердлильно присадкових верстатах. Ідеально для всіх матеріалів. Свердло обладнане двома різальними гранями та 2 негативно вигнутими зубами. Хвостовик циліндричний із фаскою. Спіраль свердла покрита чорним або оранжевим захисним покриттям. Твердосплавна напайка з лезом, точно розміщеним по центру. Довжина фрези 70 мм. Вона обладнана циліндричним хвостовиком із фаскою завдовжки 20 мм і діаметром 10 мм. Довжина робочої частини становить 43 мм, а її діаметр — 10 мм. Купити Свердло CMT для свердлильно присадкових верстатів D10 d10 L70 h43 (309.100.12) Ви можете зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Свердло CMT для свердлильно присадкових верстатів D10 d10 L70 h43 (309.100.12)
Характеристики: Артикул — 30910012.Бренд — CMT. Призначення — ДСП, за пластиком, МДФ, для дерева, ламінату.Бренд — CMT.Тип фрези — Для присадкових станків.Діаметр хвостовика (d) — 10.0 мм. Діаметр фрези (D) — 10.0 мм. - 43.0 мм. Обертання фрези — Ліве.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика 62 — 20.0 мм.Тип сталі — HM.трана торгової марки — Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 30910012 |
| Обертання фрези | Ліве |
| Діаметр фрези (D) | 10.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10.0 мм |
| Довжина різу (h) | 43.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 70.0 мм |
| Довжина хвостовика | 20.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | ДСП, по пластику, МДФ, для дерева, ламінату |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Для присадкових верстатів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 772 ₴

