
Свердло D6 d10 L57.5 h27 CMT для свердлільно присадкових верстатів (310.060.11)
720 ₴
- В наявності
- Код: 9977
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло CMT для свердлильно присадкових верстатів D6 d10 L57.5 h27 (310.060.11) Свердло CMT для свердлильно присадкових верстатів D6 d10 L57.5 h27 (310.060.11) призначене для висвердлювання непрохідних отворів у твердій деревині, деревних матеріалах, пластику та ламінате. Використовується на свердлильно присадкових верстатах. Ідеально для всіх матеріалів. Свердло обладнане двома різальними гранями та 2 негативно вигнутими зубами. Хвостовик циліндричний із фаскою. Купити Свердло CMT для свердлильно присадкових верстатів D6 d10 L57.5 h27 (310.060.11) Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Свердло CMT для свердлильно присадкових верстатів D6 d10 L57.5 h27 (310.060.11)
Характеристики: Артикул — 31006011.Бренд — CMT. Призначення — ДСП, за пластиком, МДФ, для дерева, ламінату.Бренд — CMT.Тип фрези — Для присадкових станків.Діаметр хвостовика (d) — 10.0 мм. Діаметр фрези (D) — 6.0 мм. фрези (L. 575 мм.Д. 27.0 мм. Обертання фрези — Праве.Кількість зубів (Z) — 2. Довжина хвостовика$ — 27.0 мм.Тип сталі — HM.Пристрана торгової марки — Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 31006011 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 6.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10.0 мм |
| Довжина різу (h) | 27.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 57.5 мм |
| Довжина хвостовика | 27.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | ДСП, по пластику, МДФ, для дерева, ламінату |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Для присадкових верстатів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴

