Свердло CMT для свердлильно присадкових верстатів D7 d10 L57.5 h30 (308.070.11) Свердло CMT для свердлильно присадкових верстатів D7 d10 L57.5 h30 (308.070.11) розроблене для висвердлювання непрохідних отворів у твердих породах деревини, деревних матеріалах, пластику та ламінате. Використовується на свердлильно присадкових верстатах. Ідеально для всіх матеріалів. Свердло обладнане двома різальними гранями та 2 негативно вигнутими зубами. Хвостовик циліндричний із фаскою. Спіраль свердла покрита чорним або оранжевим захисним покриттям. Твердосплавна напайка з лезом, точно розміщеним по центру. Довжина фрези 57.5 мм. Вона обладнана циліндричним хвостовиком із фаскою завдовжки 20 мм і діаметром 10 мм. Довжина робочої частини становить 30 мм, а її діаметр — 7 мм. Купити Свердло CMT для свердлильно присадкових верстатів D7 d10 L57.5 h30 (308.070.11) Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Свердло CMT для свердлильно присадкових верстатів D7 d10 L57.5 h30 (308.070.11)
Характеристики: Артикул — 30807011.Бренд — CMT.Тип фрези — Для присадкових станків.Діаметр хвостовика (d) — 10.0 мм.Діаметр фрези (D) — 7.0 мм. Довжина фрези (L) — 57.5 мм. Довжина різу (h) — 30.0 мм.Враження фрези — Пребальність зубців (Z) — 2.Джина — 2.Джина хвостовика 81 — 20.0 мм.Тип сталі — HM.трана торгової марки — Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 30807011 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 7.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 57.5 мм |
| Довжина хвостовика | 20.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Для присадкових верстатів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴


