Свердло CMT для свердлильно присадкових верстатів D8 d10 L57.5 h30 (308.080.11) Свердло CMT для свердлильно присадкових верстатів D8 d10 L57.5 h30 (308.080.11) розроблене для висвердлювання непрохідних отворів у твердих породах деревини, деревних матеріалах, пластику та ламінате. Використовується на свердлильно присадкових верстатах. Ідеально для всіх матеріалів. Свердло обладнане двома різальними гранями та 2 негативно вигнутими зубами. Хвостовик циліндричний із фаскою. Спіраль свердла покрита чорним або оранжевим захисним покриттям. Твердосплавна напайка з лезом, точно розміщеним по центру. Довжина фрези 57.5 мм. Вона обладнана циліндричним хвостовиком із фаскою завдовжки 20 мм і діаметром 10 мм. Довжина робочої частини становить 30 мм, а її діаметр — 8 мм. Купити Свердло CMT для свердлильно присадкових верстатів D8 d10 L57.5 h30 (308.080.11) Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Свердло для свердлильно присадкових верстатів СМТ D8 d10x20 L57.5 h30 коротке (308.080.11)
Характеристики: Арикул — 30808011.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Для присадкових станків.Діаметр хвостовика (d) — 10.0 мм.Діаметр фрези (D) — 8.0 мм. Довжина фрези (L) — 57.5 мм. Довжина різу (h) — 30.0 мм. допустимі оберти — 24000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика дата — 20.0 мм.Тип сталі — HM.трана торгової марки — Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 30808011 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 8.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 57.5 мм |
| Довжина хвостовика | 20.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | На дереві |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Для присадкових верстатів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 644 ₴







