
Фреза пазова фасонна d12 D47.6 h28.5 R6.35 (для прихованих ручок) СМТ 955.601.11
5 592 ₴
- В наявності
- Код: 9938
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза пазова фасонна (для прихованих ручок) СМТ 955.601.11 Навіщо змінювати вигляд висувної меблевої шухляди, що виступають ручками-скобами або набалдашниками, коли можна зробити акуратну гармоніювальну ручку для захоплення пальцями врівень із лицьовою стороною ящика. Ви можете вибрати з безлічі варіантів виготовлення ручок. Декілька прикладів показано нижче. Купити Фреза пазова фасонна (для прихованих ручок) СМТ 955.601.11 Ви можете зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза пазова фасонна СМТ 955.601.11
Характеристики: Артикул — 95560111.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова фасонна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 47.6 мм. Довжина фрези (L) — 66.6 мм. Довжина різа (h) — 28.5 мм. Родіус (R) — 6.35 мм. Правое.Макс. допустимі оберти — 16000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 1.Тип сталі — HM.трана торгової марки — Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 95560111 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 47.6 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 28.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 66.6 мм |
| Кількість зубів (Z) | 1 |
| Макс. допустимі оберти | 16000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 6.35 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 592 ₴






