Фреза фігірейна горизонтальна профіль A3 СМТ 990.011.11Комплектація: Фреза фігірейна горизонтальна профіль A3 СМТ 990.011.11
Характеристики: Арикул — 99001111.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Фігір'яна горизонтальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 47.6 мм. Довжина фрези (L) — 58.1 мм. Довжина різу (h) — 9.5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 99001111 |
| Діаметр фрези (D) | 47.6 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 9.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 58.1 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Фігірейна горизонтальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 836 ₴



