Фреза СМТ 955.102.11 пазова фасоннаКомплектація: Фреза пазова фасонна СМТ 955.102.11
Характеристики: Артикул — 95510211.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова фасонна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 19.05 мм. Довжина фрези (L) — 57.2 мм. Довжина різа (h) — 14.0 мм. Родіус (R) — 4.76 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 95510211 |
| Діаметр фрези (D) | 19.05 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 14.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 57.2 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 4.76 мм |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 310 ₴











