Свердло чашкове CMT D40 d10x60 L90 (512.400.11) Свердло чашкове CMT D40 d10x60 L90 (512.400.11)
Свердла СМТ чашкові твердосплавні HW L90 S10 серія 512 мають твердосплавні напайні різальні елементи:
- 2-і твердосплавні HW основні різальні грані (Z2)
- 2-і твердосплавні HW підрізні різальні грані (V2)
— твердосплавний HW напрямний центр для "самоцентрування" під час свердління Купити Свердло чашкове CMT D40 d10x60 L90 (512.400.11) Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Над чашковим CMT D40 d10x60 L90 (512.400.11)
Характеристики: Артикул — 51240011.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Бренд — CMT.Тип фрези — Для меблевої петелі (свердло Форстнера).Діаметр хвостовика (d) — 10.0 мм.Діаметр фрези (D) — 40.0 мм. Довжина фрези (L) — 90.0 мм. допустимі оберти — 18000 об./хв.Кількість зубів (Z) — 2. Довжина хвостовика 816.0 мм.Тип сталі — HM.трана торгової марки — Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 51240011 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 40.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 90.0 мм |
| Довжина хвостовика | 60.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 18000 об./хв |
| Призначення | На дереві |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Для меблевої петелі (свердло Форстнера) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 054 ₴






