Фреза пазова пряма обгінна з нижнім підшипником СМТ 906.630.11Комплектація:СМТ 906.630.11
Характеристики: Арикул — 90663011.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 12.7 мм. Довжина фрези (L) — 103.7 мм. Довжина різу (h) — 50.8 мм.Колі зубців (Z) — 2.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90663011 |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 50.8 мм |
| Довжина фрези (L) | 103.7 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 970 ₴





