Фреза пазова конструкційна СМТ 955.008.11Комплектація: Фреза пазова конструкційна СМТ 955.008.11
Характеристики: Арикул — 95500811.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова конструкційна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 25.4 мм. Довжина різу (h) — 12.7 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 95500811 |
| Діаметр фрези (D) | 25.4 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова конструкційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 735 ₴



