Фреза для фасок із нижнім підшипником СМТ 936.920.11Комплектація: СМТ 936.920.11
Характеристики: Арикул — 93692011.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — крайкова конусна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 45.0 мм. Довжина різу (h) — 18.0 мм. Градси (O) — 45.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 93692011 |
| Градуси (O) | 45 |
| Діаметр фрези (D) | 45.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 18.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 078 ₴




